• baner1
  • baner2
  • baner3

Paweł Piotrowski

Moim zdaniem to najlepszy nieautoryzowany serwis Forda. Długo szukałem warsztatu, który wymieni mi świece żarowe i wszyscy podchodzili do tego jak pies do jeża. Panowie od początku do końca pokazali pełen profesjonalizm (mają doświadczenie z autoryzowanego serwisu) co z resztą widać w ich zachowaniu, dobrych nawykach itp.. Wymieniałem u nich świece żarowe, rozrusznik + wymiana olejów i filtrów. Nie dość, że zrobili to w błyskawicznym tempie, w bardzo dobrej cenie to jeszcze dostałem od nich dwie małe usługi gratis. Jestem zachwycony, już dawno nie spotkałem się z tak miłą obsługą. Mogę z czystym sumieniem polecić ten warsztat :)

 

 

Bogdan Rybus

Według mnie bardzo dobry i rzetelny warsztat obsługa miła i uczynna polecam w 1000%.

 

 

Zbigniew Ostrowski

Rok temu naprawiono mi tutaj instalację gazową, która w otwockich warsztatach była nie do naprawienia. Działa doskonale do dzisiaj.

 

 

Michał Kotkowski

Wykrecali mi zerwana świece zarowa i wymieniali pozostałe po ok pół roku jest spoko więc jestem zadowolony. Co prawda trochę to kosztuje ale niestety też musi;)

 

 

Miroslaw Bajera

Polecam, miło, sympatycznie, a co najważniejsze uczciwi. Widać że mają pojęcie i potrafią doradzić, a ostatecznie naprawić.

 

 

Łukasz Szyszko

Zawsze profesjonalnie i korzystnie dla klientów. Polecam!

 

 

Sylwia Przywózka

Miło, sprawnie, tanio - tak, jak trzeba, polecam :)

 

 

Rafał

Byłem u nich ze swoim FOCUSEM MKII 2005 1.8TDCI 115KM. Wymieniali mi cały zestaw sprzęgło koło docisk do tego doszedł rozrząd pompa wody zawieszenie tylne i inne duperele naprawdę nie naciągają robią czysto i solidnie. Mogę polecić ten warsztaty tym którzy sie wahają czy do nich iść czy nie. Ja zdecydowanie do nich wrócę jeśli coś będzie się działo....

 

 

Artek

Wymieniam u nich olej, filtry oraz wykonuję inne naprawy, których sam nie jestem w stanie zrobić ze względu na brak kanału/podnośnika. Ceny konkurencyjne, posiadają podstawowe części od ręki oraz co najważniejsze są uczciwi

 

 

Mauy

Próbowałem sam wymienić świecę żarową. Jak się okazało nie musi to być prosta sprawa. Przy próbie wykręcenia urwał się żarnik :/ Samochód odstawiłem "na sznurku" po 15-ej, a przed 18 miałem już telefon o możliwości odbioru gotowego. Jak się okazało podczas rozmowy dobrze zrobiłem, że nie próbowałem metodą chałupniczą wyciągać pozostałości, a oddałem to specjalistom. Mógłbym narobić większego bigosu i skończyłoby się jeszcze na konieczności ściągania głowicy. Na przyszłość na wymianę świec odstawiam do nich, a jak się komuś przydarzy podobna przygoda również polecam Auto Defekt. Cena konkurencyjna i czas realizacji ekspresowy.

 

 

Taki-tam-jeden

Od lat Auto Defekt opiekuje się wszystkimi samochodami w mojej firmie. Są teminowi, i rzetelni. Może dlatego czasami trzeba poczekać kilka dni na przyjęcie samochodu do naprawy - bo są do nich czasami kolejki :) Szacowany i rzeczywisty czas naprawy niewiele się różnią - a to moim zdaniem świadczy o ich znajomości tematu - wiedzą co ile będzie trwało. Faktycznie mogliby być ciut tańsi, ale dobre rzeczy nie mogą być za tanie, bo wtedy musiałbym czekać z każdą naprawą po dwa tygodnie - taka byłaby kolejka... Nigdy nie skarżyłem się na jakość wykonanych tam usług - stąd polecam Auto Defekt znajomym.

 

 

Aron

Rzetelni, uczciwi, fachowi. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam kolejnym znajomym i wszyscy jak na razie zadowoleni. Kumple jeżdżą do Auto-Defekt z centrum Warszawy :-) To o czymś świadczy.


 

Umów się na serwis

Zapraszamy do kontaktu z nami wcelu umówienia się na wizytę lub poradę dotyczącą uszkodzonego pojazdu

   

 szybki kontakt